Celulózová izolácia

Fúkaná celulózová izolácia

Niečo o celulóze

Celulóza Wolfinger (prírodné vlákna) sa vyrába z recyklovaného papiera, jedná sa tak o 100% prírodný materiál, ktorý nezaťažuje životné prostredie. Po spracovaní sú drobné vločky celulózy ošetrené tak, aby boli odolné voči plesniam, ohňu a škodcom. Výsledkom tohto procesu je cenovo dostupný izolačný materiál s vynikajúcimi tepelno-izolačnými vlastnosťami, ktorý si u nás viete zakúpiť, alebo využiť naše služby v oblasti aplikácie fúkanej izolácie.

Oblasti použitia

Voľným fúkaním aplikácia na sádrokartón, OSB dosky, parozábrany, betónové a drevené stropy. Uzavretým fúkaním je možné pomocou celulózy izolovať napríklad uzavreté dutiny, šikmé strechy, obytné podkrovia, steny, podlahy, priečky.

Služby

Naša spoločnost sa venuje kompletným riešeniam v oblasti izolácií striech pomocou fúkanej izolácie. Okrem samotnej realizácie fúkanej celulózy, sa zaoberáme aj inštaláciou parozábran ako predprípravy pre aplikáciu fúkanej izolácie. Našim cieľom je spokojný klient a preto náš tím odborníkov rád zodpovie Vaše otázky a poradí Vám v oblasti izolácie Vašej strechy. Nechajte si vypracovať cenovú ponuku cez formulár v sekcii kontakt alebo nám zavolajte a preberieme Vaše požiadavky detailnejšie.